A A A

Mood Amsterdami moodi

Saabus Esqualo uue hooaja esimene kollektsioon. Ehtne Hollandi disain: stiilne, vaba, mugav, naiselik. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Kevadmeeleolu Godskelt

Tujutõstvad pidulikud Tia kleidid ja argised Qneeli tuunikad. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Uuel aastal uus hooaeg

Kohal on uue hooaja esimesed osakollektsioonid. Kudumid Skovhuusilt, värvikad kleidid ja tuunikad brändidelt Pont Neuf, Choise ja QNeel. Tutvumiseks kliki “AVA”.

Open

2020

Armanda soovib kõigile toredat ja tegusat uut aastat!

Open

Suur allahindlus

Algas suur allahindlus. Kogu sügis-talvine kollektsioon nüüd -40%. Meeleolukaid pühi kõigile!

Open

Kudumid

Nädala lõpuni kõik kudumid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes kaks või enam eset on soodustus kolmekordne. Kiirematele parem valik. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”

Open

Kleidid

Nädala lõpuni kõik kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes kaks kleiti on soodustus kolmekordne. Kiirematele parem valik. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Pükste eri

Nädala lõpuni kõik püksid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes kaks paari on soodustus kolmekordne. Tule kohale ja vali omad välja. Pükse igale maitsele.

Open

Haned läinud, hallad maas

Nädala lõpuni kõik mantlid-joped kahekordse kliendisoodustusega. Kiirematele parem valik. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Kured läinud, kurjad ilmad

Eelmisel nädalal täiendasid Armanda sügiskollektsiooni Habella, Gomaye, Tia, Junge, Hettemarks ja Molly-Jo. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Robell

Armanda püksteriiulil on alates tänasest ka Robelli sügiskollektsioon. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Sügis täies hoos

Sügiskollektsioon sai olulist lisa Taanist: Jörli, Frandsen, Tia, Gomaye, Habella, Molly-Jo, Godske Classic. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Sügisilmad tulekul

Suvesoe saab kohe läbi. Aeg mõelda sügisilma sobiva jope-mantli peale. Saabunud kollektsiooniga tutvumiseks kliki “AVA”.

Open

PONT NEUF

Saabusid Pont Neufi sügisvärvides tuunikad ja kleidid. Soodsad topid-jakid-kleidid Saksa brändilt Lea H. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Kardigan sumedaks augustiõhtuks

Augustiõhtul aitab sooja hoida ja meeleolu luua kaunis kardigan. Valikus ka palju muid kudumeid. Sumedat muinastulede ööd! Vaata kõiki pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Uus hooaeg kogub hoogu

Teid ootavad Esqualo, Skovhuusi, Eltoni ja teiste esimesed sügiskollektsioonid. Valikuga tutvumiseks kliki “AVA”. Põhjalikuma ülevaate saab rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Algas kevadsuvise hooaja lõpumüük

Kogu kevadsuvine kollektsioon 40% soodsam. Kiirematele parem valik. Ilusat suve!

Open

Suur suvekleitide lõpumüük

Nädala lõpuni kõik suvekleidid -30%. Kiirematele parem valik! Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Armanda tänab!

Täname kõiki sünnipäevalisi lillede ja heade soovide eest. Makroonid ja maasikad on otsas, aga sünnipäevasoodustus 23% kehtib veel selle nädala lõpuni.

Open

Pükste kevadmüük

Aprilli lõpuni kõik püksid kahekordse kliendisoodustusega. Väga suur valik värve, materjale ja mudeleid. Valikuga tutvumiseks kliki “AVA”.

Open

Kevadine Sani Blu

Saabus Sani Blu kevadine kollektsioon. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”. NB! Armanda ajahädas klientide palvel saab naistepäeva kinkekaarti kasutada kuni 23.03.19.

Open

GOMAYE

Saabus Gomaye põnev kevadkollektsioon. Endiselt on märksõnadeks sundimatu elegants ja praktilisus. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

ELTON

Hoolimata lörtsisest ilmast ei jäta Eltoni kevadsuvine kollektsioon kedagi külmaks. Piltide vaatamiseks kliki “AVA” ja siis Eltoni logol või külasta rubriiki “Kollektsioonid”.

Open

Sooja sõbrapäeva!

Armanda sõbrale kõik Skovhuusi kudumid nädala lõpuni kahekordse kliendisoodustusega. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Que

Que bränd Taanist on Armanda selle kevade uustulnuk. Que on boheemliku hoolimatuse ja kvaliteetkangaste inspireeriva ühendamisega loodud kollektsioon veidi kurvikamale figuurile. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Esqualo

Esqualo kollektsioon on julgete värvilahenduste ja mustritega nooruslik disain Hollandist. Hõlpsalt sobitatav eri komplektideks. Praktiline. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Pont Neuf

Saabus Pont Neufi naiselik ja sarmikas varakevadine kollektsioon. Vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Uus hooaeg edeneb

Lisaks Skovhuusi kudumite ja Robelli pükste talvekollektsioonile jõudis kohale esimene osa Eltoni, Godske, Habella, Hegleri ja Toni kevadkollektsioonist. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Skovhuus

Uus hooaeg algas Skovhuusi kudumitega. Kvaliteetne töö ja naiselik disain Taanist. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Hegler

Kohale jõudis Hegleri kollektsiooni täiendav tellimus. Hinnad 29-49 EUR! Piltide vaatamiseks kliki “AVA”

Open

Suur allahindlus

Algas suur allahindlus. Kogu sügis-talvine kollektsioon nüüd -40%. Meeleolukaid pühi kõigile!

Open

Must R

Must on moes. Armandas on täna ja homme musta reede erikollektsioonil vastupandamatud hinnad. Piltide ja hindade vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Kleidid-kleidid-kleidid

Nädala lõpuni kõik kleidid kolmekordse kliendisoodustusega. Kiirematele parem valik. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Hegleri kleidid ja topid

Sorry, this entry is only available in Eesti.

Open

Nädala pakkumine

Nii tormisteks kui kauniteks sügisilmadeks sobivad joped ja mantlid on kohal (Junge, Loft, Hettemarks). Piltide vaatamiseks kliki “AVA”. Rohkem pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

GOMAYE

Armanda selle sügise uus bränd on GOMAYE Taanist. Motoks on kiiresse linnaellu sobiv sundimatu elegants ja praktilisus. Loe lähemalt www.gomaye.com/about-gomaye. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Open

Naudi sügist

Läinud nädalal sai Armanda sügiskollektsioon olulist lisa. Uus lahe bränd Gomaye Taanist. Lisaks Skovhuusi kudumid, Habella kleidid ja jakid, Robelli ja Anna Montana püksid. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Sügishooaja püksid

Aeg suvepüksid kappi tõsta ja tutvuda Armanda uue hooaja kollektsiooniga. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid” Pükste valikuga tutvumiseks kliki “AVA”.

Open

Uus hooaeg

Aeg alustada sügishooajaga. Saabus Esqualo uus kollektsioon. Esimesed saadetised on kohal ka Eltonilt ja Laurielt. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”. Kogu kevadsuvine kollektsioon 40-60% soodsam.

Open

Hooaja joped-mantlid -30%

Nädala lõpuni kõik joped-jakid-mantlid -30%. Valikus on vihmamantlid, sulejoped, vestid jne. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Aitäh!

Täname kõiki sünnipäevalisi lillede ja heade soovide eest. Laud enam kaetud ei ole, aga sünnipäevasoodustus 22% kehtib veel selle nädala lõpuni.

Open

Armanda sünnipäev

10. mail saab Armanda 22 aastaseks. Sünnipäeva puhul kehtib 2.-12. mai üldine 22%-ne hinnasoodustus. Lisaks erinevad üllatuspakkumised. Sünnipäevalaps katab laua. Kohtumiseni!

Open

Kevadele vastu uue kleidiga!

Nädala lõpuni kõik kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Püksid

Trendikad kvaliteetpüksid igaks olukorraks: Robell, Toni, ParaMi, Laurie, Cowest, Anna Montana. Väga suur valik värve, materjale ja mudeleid. Hinnad 49-119 EUR. Piltide vaatamiseks klikka “AVA” või külasta rubriiki “Kollektsioonid”.

Open

Cowest

Armanda valikusse lisandus tuntud Hispaania bränd Cowest. Lõunamaiselt värvikas ja lõbus vabaaja kollektsioon. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Tali õues, kevad põues!

Hoolimata lörtsisisest ilmast valitseb Armandas kevadmeeleolu. Uut ja huvitavat pakuvad Elton, Skovhuus, Toni, Marble, Junge jne. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Tali ei jäänud taevasse

Nädala lõpuni talvehooaja soojad mantlid ja joped -50%.

Open

Junge ja Loft

Äsja saabusid Junge ja Lofti trendikad uue hooaja värvides joped ja vestid. Kiirematele parem valik. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Sõbrapäeva soodustus

Nädala lõpuni Armanda sõbrale kõik Skovhuusi kudumid kahekordse kliendisoodustusega. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Marble kudumid

Kevadhooaja kollektsioon sai olulist lisa Šotimaalt. Marble kudumid ei jäta kedagi külmaks. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Esqualo 2018

Saabus Hollandi firma Esqualo nooruslik ja trendikas kevadkollektsioon. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Skovhuus 2018

Skovhuusi mõnusad kudumid tuntud headuses: kvaliteetne töö ja naiselik disain Taanist. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Uus hooaeg on alanud!

Saabus esimene osa Pont Neufi ja Choise´i kevadkollektsioonist. Mugavad ja värvikad A-lõikelised kleidid, kottkleidid, tuunikad, topid. Piltide vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Hooaja lõpumüük

Algas sügistalvise hooaja lõpumüük. Kogu kaup Armanda kliendile 40% soodsam.

Open

OSTA 2 = MAKSA 1

Kaupluses Armanda kehtib neli päeva pakkumine “osta 2 = maksa 1″. See tähendab, et ostes kaks suvalist eset tuleb tasuda neist vaid kallima eest. Muud soodustused kampaania ajal arvesse ei lähe.

Open

Pont Neufi sügiskollektsiooni lõpumüük

Armanda kliendile nädala lõpuni Pont Neufi ja Choise`i kollektsioon -40%. Palju mugavaid ja praktilisi argirõivaid suurustele 40-54. Kiirematele parem valik. Tutvu lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Anna Montana velvetpüksid

Sel nädalal Anna Montana velvetpüksid Armanda kliendile vaid 39EUR. Värvid: bordoo, tumesinine, must ja tumepruun. Suurused 36-48. Kohale jõudis ka Robelli termopükste lisatellimus.

Open

Villased mantlid

Nädala lõpuni kõik Hettemarksi, Lofti ja Junge villased mantlid kahekordse kliendisoodustusega. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Kaunis kleit tõstab tuju iga ilmaga

Armanda selle hooaja kollektsioon ei jäta kedagi kleidita . Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Pole olemas halba ilma…

Hea valik trendikaid tuule-ja vihmakindlaid jopesid-mantleid Taani firmalt Loft. Piltide vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Kudum on alati moes

Isikupärane ja kaunis kudum on alati moes. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Sügismantli aeg on käes

Armandal on sügisilmadeks pakkuda väga hea valik mantleid: eksklusiivne Teresa Tardia Itaaliast, klassikaline Hettemarks Rootsist, nooruslik ja praktiline Junge Taanist ning kordumatu isikupäraga Aino Soomest. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Kaunid sügiskleidid

Suurepärane valik kleite selle sügise pidulikeks ja argisteks päevadeks. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Uue hooaja püksid

Nüüd on Armanda valikus ka ülimenukas Taani pükstebränd Robell. Tutvumiseks valikuga kollektsioonist klikka “AVA”. Kohal on ka oluline osa Anna Montana ja Toni pükstest. Vaata rubriiki “Kollektsioonid”.

Open

Uus hooaeg on alanud!

Esqualo, Eltoni, Junge ja Lea H. esimesed kollektsioonid on kohal. Iga päev saabub lisa.

Open

Algas hooajalõpu suur allahindlus

Kogu kevadsuvine kollektsioon 40% soodsam. Kiirematele parem valik.

Open

Eltoni nädal

Eltoni kevad-suvine kollektsioon nädala lõpuni kolmekordse kliendisoodustusega. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Teksade eripakkumine

Armanda kliendile kõik sinised teksad nädala lõpuni vaid 49 EUR paar.

Open

Aitäh!

Sorry, this entry is only available in Eesti.

Open

Armanda sünnipäev

10. mail saab Armanda 21 aastaseks. Selle ajani kehtib üldine 21%-ne hinnasoodustus. Lisaks erinevad üllatuspakkumised. Kohtumiseni!

Open

Laurie püksid

Laurie pükste lisatellimus on kohal. Mudelid Emma, Haley ja Osaka. Kiirematele parem valik. Lisainfo tel. 6 314 138.

Open

Kevadele vastu uue kleidiga!

Nädala lõpuni kõik kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes enam kui ühe kleidi on soodustus kolmekordne. Tule üksi või kaaslasega. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Kevadmantli aeg on käes

Lai valik hea hinnaga kevadsuvise hooaja mantleid ja jopesid. Nädala lõpuni kehtib kahekordne kliendisoodustus. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Palju uut ja huvitavat

Kevadmeeleolu aitavad luua Molly-Jo, Tia ja Godske Classic. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Kevadega koos saabusid Junge ja Lofti joped

Naiselik ja praktiline kevadjopede kollektsioon Jungelt ja Loftilt. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Marble kudumid

Saabus Marble selle hooaja kollektsioon. Pastelsed kevadised värvid, huvitavad detailid ja mustrid loovad isikupärase terviku, mis ei jäta kedagi külmaks. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Kevadhooaeg täies hoos

Armanda kevadkollektsioon täieneb iga päevaga: Esqualo, Junge, Elton, Molly-Jo, Habella, Montana jne. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”

Open

Sõbrapäeva pakkumine

Armanda sõbrale nädala lõpuni Choise kevadkollektsioon kahekordse kliendisoodustusega. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Sõbrapäeva pakkumine

Armanda sõbrale nädala lõpuni Pont Neufi kevadkollektsioon kahekordse kliendisoodustusega. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Sulest saab sooja nii talvel kui suvel

Eile saabusid Jungelt uue hooaja esimesed trendikad kevadvärvides sulejoped. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

L´asessor

Armandas praegu hea valik kevadeks sobivaid salle.

Open

Skovhuus

Skovhuusi kevadised kudumid tuntud headuses: kvaliteetne töö ja naiselik disain Taanist. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Esqualo

Saabus Hollandi firma Esqualo nooruslik ja särtsakas kevadkollektsioon. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Uus kollektsioon

Kohale jõudis Pont Neufi ja Chois`i uus kollektsioon. Tutvumiseks ava rubriik “Kollektsioonid”. Kestab sügistalvise hooaja lõpumüük: kogu kaup -40% + kliendisoodustus.

Open

2017

Armanda soovib kõigile toredat ja tegusat uut aastat!

Open

OSTA 2 = MAKSA 1

Kaupluses Armanda kehtib neli päeva pakkumine “osta 2 = maksa 1″. See tähendab, et ostes kaks suvalist eset tuleb tasuda neist vaid kallima eest. Muud soodustused kampaania ajal arvesse ei lähe.

Open

Piduliku kollektsiooni nädal

Aastalõpp on alati olnud pidulike sündmuste aeg. Armanda kliendile on nädala lõpuni kogu pidulik kollektsioon 20% soodsam.

Open

Armanda kinkekaart

Armanda kinkekaart on suurepärane võimalus teha rõõmu oma lähedastele. Kinkekaardi ostmisel kehtib ka kliendisoodustus!

Open

Nädala eripakkumine

Kõik kudumid nädala lõpuni kliendikaardiga 30% soodsamad. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Pont Neuf ja Promis

Promise ja Pont Neufi kollektsioon täienes oluliselt. Kõik Eltoni ja Esqualo mantlid nädala lõpuni -20%. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Pükste eripakkumine

Nädala lõpuni kõik püksid kahekordse kliendisoodustusega. Erinevad mudelid, materjalid ja värvid igale maitsele igaks olukorraks.

Open

Sügis võtab võimust

Armandal on sügisilmadeks varnast võtta hea valik hooaja mantleid ja jopesid. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Hooaeg täies hoos!

Kutsume kõiki tutvuma Armanda põhjamaiselt kauni sügiskollektsiooniga. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Uus hooaeg on alanud!

Laurie, Toni ja Montana pükste sügiskollektsioon on kohal. Palju erinevaid värve, mudeleid ja materjale.

Open

Armanda 20. sünnipäev

Armanda ootab kõiki oma sünnipäevale. Kuni 10. maini kehtib üldine 20% allahindlus, lisaks erinevad üllatuspakkumised. Torti ja kohvi pakutakse ka.

Open

Kleit on moes!

Aprilli lõpuni kõik kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes enam kui ühe kleidi on soodustus kolmekordne. Tule üksi või kaaslasega. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Kevadmantli aeg on käes

Lai valik hea hinnaga kevadsuvise hooaja mantleid ja jopesid. Nädala lõpuni kehtib kahekordne kliendisoodustus. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Eltoni nädal

Nädala lõpuni Eltoni kollektsioon kahekordse kliendisoodustusega. Ostes enam kui ühe eseme on soodustus kolmekordne. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Toni, Montana ja Laurie nädal

Nädala lõpuni Armanda kliendile kõik püksid topelt kliendisoodustusega. Kaks ja enam paari kolmekordse soodustusega. Tule üksi või kaaslasega.

Open

Kevadine eripakkumine

Valmistume kevadeks! Nädala lõpuni kõik hooaja joped-mantlid kahekordse kliendisoodustusega. Valikuga tutvumiseks kliki “AVA”.

Open

Marble

Kaunis kevadkollektsioon Marblelt. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Open

Naistepäev

Armandas on juba naistepäeva meeleolud.  Kuni 8.märtsini kõigile traditsiooniline naistepäevakingitus kauba peale.

Open

Esqualo

Saabus esimene osa Hollandi moebrändi Esqualo kevadkollektsioonist. Märksõnadeks on: nooruslik, trendikas, isikupärane, soodne. Kollektsiooniga tutvumiseks klikka “AVA”

Open

Godske Group

Taani tipptegija Godske Group mitmete brändide kollektsioonid on nüüd müügil Armanda kaupluses. Ootame tutvuma.

Open

Saabus MacScotti kevadkollektsioon

Saabus MacScotti värvikas ja naiselik kevadkollektsioon. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Nädala eripakkumine

Nädala lõpuni kõik Pont Neufi kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Uus hooaeg 2016

Saabus esimene osa Skovhuusi, Eltoni, Choise, Junge, Pardoni ja Pont Neufi kevadkollektsioonist. Vaata lähemalt rubriigis Kollektsioonid.

Open

Hooaja lõpumüük

Algas sügistalvise hooaja lõpumüük. Kogu kaup Armanda kliendile 40% soodsam.

Open

2016

Armanda soovib kõigile toredat ja tegusat uut aastat!

Open

Armanda kalender 2016

Head kliendid! Soovime kõike kaunist saabuvateks pühadeks! Kaupluses ootab teid  Armanda traditsiooniline kalender. Astuge läbi.

Open

Amise ja Promise nädal

Amise ja Promise kollektsioon nädala lõpuni 30% soodsam! Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Lisa Campione eripakkumine

Lisa Campione kollektsioon nädala lõpuni -30%! Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Algas Lebeki lõpumüük

Saage osa Lebeki toodete lõpumüügist! Kõik villased mantlid -50%. Sulejoped ja muu kollektsioon -30%. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Loo ise pidulik meeleolu

Nädala lõpuni Armanda pidulik kollektsioon kahekordse kliendisoodustusega! Kollektsiooniga tutvumiseks klõpsa “AVA”.

Open

Marble kudumite soodusmüük

Nädala lõpuni kõik Marble kudumid 20% soodsamalt. Kiirematele parem valik. Kollektsiooniga tutvumiseks klõpsa “AVA”.

Open

Pükstega on mugav

Nädala lõpuni kõik püksid kahekordse kliendisoodustusega! Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Soe kudum on sügisel praktiline valik!

Nädala lõpuni kõik kudumid kahekordse kliendisoodustusega! Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Villane mantel – sügisene klassika!

Nädala lõpuni Hettemarksi, Lebeki, Eltoni ja Aino villased jakid ja mantlid kahekordse kliendisoodustusega! Kollektsiooniga tutvumiseks klõpsa “AVA”.

Open

Kleit on moes!

Nädala lõpuni kõik kleidid kahekordse kliendisoodustusega! Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Sügis 2015

Armandas on uus ja huvitav sügis juba kohal. Ära jää (aasta)ajast maha. Vaata lähemalt rubriigis Kollektsioonid.

Open

Nädala eripakkumine

Armanda kliendile nädala lõpuni kõik kevadised joped-jakid-mantlid -30%.

Open

Lisa Campione nädal

Nädala lõpuni kogu Lisa Campione kollektsioon 33% soodsamalt. Kasutage head pakkumist!

Open

Armanda 19. sünnipäev

Armanda saab 9. mail 19 aastaseks. Sünnipäeva puhul kuni 9. maini kliendikaardiga kõik kaubad 19% soodsamad. Ootame külla.

Open

Lebeki jopede-vestide eripakkumine

Kuu lõpuni kõik Lebeki joped-vestid -30%. Kiirematele parem valik.

Open

Nädala eripakkumine

Kevadine soe on petlik! Nädala lõpuni laias valikus kudumeid (Skovhuus, Marble) -20%.

Open

Moodne ja soodne

Ei olegi mingit hullu-ralli. Meil on normaalne, et Lebeki topid maksavad 20 – 40 EUR. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”. NB! Saabus ka Laurie pükste lisatellimus.

Open

OscarB

Saabus OscarB kevadkollektsioon. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”

Open

SANI BLU

Uus bränd SANI BLU – trendikad ja nooruslikud naturaalsed topid. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Head saabuvat naistepäeva!

Kevadkollektsioon täienes oluliselt: Marble, Lisa Campione, Skovhuus, Paola, Laurie jne. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”. Nädala lõpuni Armandalt traditsiooniline naistepävakingitus kauba peale!

Open

Saabus palju uut!

Saabus suur osa Lisa Campione, Lebeki ja Toni kevadkollektsioonist. Kohale jõudis ka Laurie pükste lisatellimus (s.h. pikad mudelid, termokangas jne).

Open

Laurie

Tänasest on müügil laias värvivalikus Laurie stretškangast kummiga pükse (mudel Emma capri).

Open

Skovhuus

Saabus esimene osa Skovhuusi kevadvärvides kudumeid.

Open

Uus hooaeg on alanud!

Ootame tutvuma uue hooaja kollektsiooniga. Kohal on esimene osa Taani disainerite loomingust – Choise, Pont Neuf, Pardon, Elton, Mac Scott.  Tutvu mudelitega rubriigis “Kollektsioonid”. Kestab sügis-talv 2014 hooja lõpumüük. Hinnad soodsamad kuni 70%.

Open

Kello

Sellest hooajast on meie kaupluses müügil hästituntud Taani bränd Kello. Esimene osa kollektsioonist on juba kohal.

Open

Armanda 2015.a. kalender ootab teid kaupluses.

Open

Nädala eripakkumine

Nädala lõpuni kõik OscarB jakid 30% soodsamad.

Open

Pidulik

Ootame tutvuma hooaja piduliku kollektsiooniga. Hiljuti saabus lisa MacScottilt ja nüüd on kohal ka uus bränd Paola. Tutvu mudelitega rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Villaste mantlite soodusmüük

Nädala lõpuni Armanda kliendile kõik villased mantlid -30%!

Open

Skovhuusi kudumid -30%

Midagi sooja hilissügise jahedusse. Nädala lõpuni kõik Skovhuusi kudumid -30%.

Open

Lofti sügismantlid

Algas sügis. Õige aeg tutvuda Lofti äsjasaabunud sügismantlitega.

Open

Pont Neuf

Uus bränd Pont Neuf pakub Taani disainiga tuunikaid.

Open

Molly-Jo

Saabus sügiskollektsiooni pidulik osa Molly-Jolt.

Open

Armanda sünnipäev

Head kliendid! Tänu teile sai Armanda juba 18 aastaseks. Sünnipäeva puhul nädala lõpuni kogu kaup -18%!

Open

Emadepäevani on kõik joped ja mantlid 30% soodsamad!

Open

Pükste eripakkumine

Ostes 2 paari pükse on ühe paari hind vaid 59 EUR. Tule üksi või kaaslasega. Pakkumine kehtib aprilli lõpuni.

Open

Nädala eripakkumine

Nädala lõpuni kõik joped-jakid kliendile topeltsoodustusega. Kui tuled kaaslasega, siis talle on kliendiprogrammiga liitumine tasuta. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Oscar B

Oscar B – kevadmeeleolusid tulpidemaalt Hollandist. Täienes ka       Mac Scotti, Eltoni, Lisa Campione ja Anna Montana kollektsioon. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

This week’s special offer

Kõik tepitud jakid-vestid sel nädalal -15%. Lisaks kehtib ka kliendikaardi soodustus. Kiirematele parem värvi- ja mudelivalik.

Open

Kevadkollektsioon täienes

Saabus Lebeki ülerõivaste kollektsioon. Lisa said ka OscarB, Promis ja Skovhuusi kudumid. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Naistepäev

Sel nädalal Armandalt traditsiooniline naistepäevakingitus kauba peale. Kevadkollektsioon on oluliselt täienenud: Mac Scott, Molly-Jo, Lisa Campione, Toni, Anna Montana, Lebeki joped, Lofti mantlid. Kolmapäeval 05.03. saabub OscarB ja täieneb Promise kollektsioon.  

Open

Marble kudumid

Alates sellest hooajast on Armanda valikus ka Marble kudumid Šotimaalt. Kevadkollektsioon pakub nii klassikalist stiili kui pastelsetel trendivärvides lahendusi. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Skovhuusi kudumid

Eile saabus Skovhuusi kevadkollektsioon. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Kevadkollektsioon täienes

Lisa sai Mac Scotti, Toni ja Blue Willi`se kollektsioon.

Open

TERE TULEMAST!

Open

REMONT

1.-19. jaanuarini on kauplus remondi tõttu suletud. Avame 20.01.2014.

Open

ALGAS REMONDIEELNE TÜHJENDUSMÜÜK

Seoses jaanuaris algava remondiga toimub detsembris tühjendusmüük. Kiirematele parem valik.

Open

NÄDALA ERIPAKKUMINE

Sel nädalal (21-26 okt.) Lebeki värvikad sügis- ja talvejoped -20%! Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”

Open

PARDONI ERIPAKKUMINE

Sel nädalal (kuni 19.okt.) on Pardoni kollektsioon Armanda kliendile 30% soodsam.

Open

Olete oodatud tutvuma Skovhuusi kudumitega.

Läinud reedel saabus Skovhuusi sügiskollektsioon. Soe ja kaunis kudum sobib praeguse ilmaga õige mõnusalt. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Saabusid Hettemarksi sügismantlid

Open

Saabus MacScotti sügiskollektsioon

Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Open

Sügiskollektsioon sai olulist lisa!

Suur valik kleite Amiselt ja Promiselt. Toni ja Anna Montana püksid. Tutvu väljapanekuga rubriigis “Kollektsioonid”

Open

Fall/Winter 2013

Tere tulemast tutvuma sügiskollektsiooniga!

Open

Kevad/Suvi 2013 nüüd -40%

Open

***UUE KLIENDI KUU***

Open

ALL SUMMER PANTS -30% UNTIL THE END OF THE WEEK!

Sale on summer pants, in various models and colours. Very good prices. Take a peek at the photo gallery below!

Open

Spring season’s knitwear -30% until the end of the week!

Sale on quality knitwear by Skovhuus and Blue Willi`s until 18 May.

Open

All coats and jackets -30% until Mothers’ Day!

Sorry, this entry is only available in По Русски.

Open

This week`s special offer

Open

MacScott summer collection has arrived

Open

This week`s special offer

Open

This week’s special offer

Open

LAURIE spring 2013

New arrivals from Laurie (sizes 42-52).

Open

New arrivals from Molly-Jo

Armanda sales hits – Molly-Jo skirts and tops – are now in new colours.

Open

New arrivals from Lebek Spring collection

Comfortable and practical models

Open

This week’s special offer

30% discount when buying two jackets! A good reason to bring a friend. Have a look at Lebek and Loft jackets at the “Collections” page. New special offer next week!

Open

MacScotti spring collection has arrived

MacScott spring collection – as individual and refined as ever. The summer collection will arrive on the last week of April.

Open

News 2

Open