E-OUTLET

Armanda avas E-outleti. Jaanuaris on soodusmüügis kudumid. Sisenemiseks kliki uudise avapildil.

Boonusraha 2020

Head püsikliendid! Tulenevalt koroonapiirangutest pakume kõigile boonusraha saanutele nüüd võimalust teha ostud kontaktivabalt. Palun valige rubriigist “Müürivahe kauplus” huvipakkuvad tooted ning helistage 6314138, et meie müüjate lahke abiga saaksite ostu vormistada. Kauba saadame sobivasse Omniva pakiautomaati.

Uus kollektsioon

Väikese viivitusega jõudis kohale Hispaania brändi Viriato selle hooaja kollektsioon. Sügisvärvides stiilseid kudumeid iseloomustab materjali kõrge kvaliteet ja isikupärane disain. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil. 

Püksid

Nädala lõpuni kõik püksid kahekordse kliendisoodustusega. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.  

Aeg soe mantel selga panna

Hea valik sügiskõledust eemalhoidvaid mantleid ja jopesid. Nädala lõpuni kõik üleriided kahekordse kliendisoodustusega. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.

DOLCEZZA

Meil on heameel tutvustada uut brändi Dolcezza. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab tekstiilikunstnike unikaalsed taiesed kangaks trükkida. Kunsti ja moeloomingu sümbioosis valmib isikupärane kollektsioon, mis oma värvikirevuses sobib eriti just praeguse aastaajaga. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.

Skovhuusi kudumid

Kaunid sügisvärvides kudumid Taanist. Vaatamiseks kliki uudise avapildil.  

Juulikuine Armanda

Remont on tehtud ja Müürivahe kauplus taas avatud. Kuni 1. augustini ootame teid E-R 10-18 (LP suletud). Nii Müürivahe kaupluses kui e-poes kestab suur suvine soodusmüük -40%. Eriti soovitame tutvuda suvepükste kollektsiooniga, sest hinnad on soodsad ja valikus leidub igaühele midagi.

Scroll to Top