Hooaja lõpumüük

Algas suur suvehooaja lõpumüük. Lea.H, MXO, Gabrielle, Marinello ja Pont Neufi kollektsioon nüüd -60%. Suvesoe kestab veel! Pilte vaata rubriigis “Müürivahe kauplus”.

Boonusraha kehtib kuni 02.juulini

Arvestades eelmise nädala kuumalainet pikendasime paljude klientide soovil Armanda boonusraha kehtivust 02.juulini. NB! Kauplus on suvel avatud E-R 10-18.

Vihm

Korralik vihmamantel lubab nautida ka märga ilma. Armandas on vihmamantleid ja -jopesid igale maitsele. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.  

Soodsad Skovhuusi kudumid

Aprilli lõpuni kõik Skovhuusi kudumid kliendikaardiga -20%. Vaata ka e-outleti eriti soodsaid pakkumisi. Konsultatsiooniks ja ostu korraldamiseks helista 6314138. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.

Dolcezza lisatellimus

Armandas võeti Kanada moeloojate Dolcezza kevadkollektsioon vastu sedavõrd soojalt, et tegime ka lisatellimuse. Nüüd on see kohal ja ostu korraldamiseks palume helistada kauplusesse tel. 6314138. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.  

Dingy Weather vihmamantlid

Vihmase ja tuulise ilmaga oled Dingy Weather stiilse vihmamantliga kuiv ja rõõmus nii maal kui merel, nii jalutuskäigul kui õueüritusel. Hinnad 109-129 EUR. Efektne pakend. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil või mine otse E-OUTLETTI. Täpsem info ja kojutellimine ka meie telefonil 6314138.

Junge kahtepidi kantav jope

Selle kevade hitt on Junge kahtepidi kantav jope. Eriti kvaliteetne hingav materjal ja ajatu lõige. Jope on tuule- ja veekindel ning teibitud õmblustega, seega sobib ideaalselt Eesti muutlike ilmade jaoks. Valikus ka muid mudeleid. Kuna kliendisoodustust e-poes ei kehti, oleme e-hinnad kõigile sõbralikumaks teinud. Jopede pilte, hindu ja kirjeldust vaata rubriigis “E-OUTLET”.

Ostud koju kätte

Head kliendid! Meil on heameel pakkuda teile turvalist ja personaalset teenindust Müürivahe kaupluses. Lisaks on soovijatel võimalus tellida kaup koju. Leides midagi meelepärast meie kollektsioonist KEVAD 2021 palume helistada 6314138, et müüja saaks täpsustada tellimust ja korraldada ostu vormistamise. Head naistepäeva!

DOLCEZZA

Saabus Dolcezza kevadkollektsioon. See on kunsti ja moeloomingu sümbioosis valminud isikupärane kollektsioon, mis oma värvikirevuses sobib ilmestama praegust aastaaega. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.  

Armandas algas uus hooaeg

Kevadhooaja juhatavad sisse Marinello, Gabrielle K ja MXO Austriast. Rõõmsavärvilised kardiganid, topid ja kudumid on mõnusad kanda ning vägagi taskukohase hinnaga. Head saabuvat sõbrapäeva! Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.  

Scroll to Top