PRIVAATSUSPOLIITIKA

E-poe www.armanda.ee isikuandmete vastutav töötleja on Tullamor OÜ (registrikood 10367173), asukohaga Müürivahe 23 Tallinn 10140.ISIKLIKU INFO KOGUMINE JA JAGAMINE

Tullamor OÜ kogub e-poe toimimise tarbeks kliendi kontaktandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail, aadress vms) ja ostuajalugu. Isikuandmeid ja ostuajalugu kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks, kauba kohaletoimetamiseks, klienditoe pakkumiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks

Kliendisuhtluse ja/või ostuprotsessis kogutud andmed ei kuulu avalikustamisele kolmandatele osapooltele. Vajadusel kasutab Tullamor OÜ pangaandmeid kliendile maksete tagastamiseks. Kuna maksete kogumiseks kasutatakse Maksekeskus AS pangalinkidega makselahendust, siis edastatakse maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. 

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel kauplusarmanda@gmail.com.

ISIKUSTAMATA ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Tullamor OÜ analüüsib statistilistel eesmärkidel üldteavet kodulehe külastatavuse, lehel viibitud aja, sessiooni kestuse jne. kohta. See võimaldab parandada kodulehe funktsionaalsust, disaini ning pakkuda paremat kasutajamugavust. Selle raames kogutud info ei ole taandatav üksikisikule ja säilitab kodulehe külastaja privaatsuse.

Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse ja arenduse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsuse.

TEATED

E-kirja- ja postiaadressi ning telefoninumbrit võib kasutada otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi enam saada otseturustusteateid, siis tuleb saata vastav avaldus e-posti teel kauplusarmanda@gmail.com.

Tullamor OÜ teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

Ostukorv
Scroll to Top