Naisterõivaste äri

OÜ Tullamor avas Müürivahe 23 ruumides naisterõivaste äri 09.05.1996. Tänaseks on toonasest ühebrändipoest (Tallinna Moemaja Esinduskauplus 1996-1997, Kellermann Scandinavia 1997-2000) saanud kauplus Armanda.

Meie sihtgrupp on naine, kes peab lugu nii iseendast, kui oma lähedastest, kes väärtustab oma aega, tööd ja hobisid. Usume, et taolisel naisel on oma rõivastuse osas järgmised ootused:

  • disain, mis kestab enam kui ühe hooaja
  • kindlustunne, et tegemist ei ole masstoodanguga
  • kollektsioonide kontseptuaalne järjepidevus, mis lubab garderoobi täiendada ja uuendada, mitte aga välja vahetada
  • mõistlik hinnatase
  • kvaliteetsed ja kergestihooldatavad kangad.

Lähtudes neist prioriteetidest teeme oma peamised sisseostuvalikud eelkõige Skandinaavia moemessidel, sest põhjamaiselt karge ja isikupärane, samas ka soliidne ja mugav rõivadisain on meie klientide eelistus. Kaubamärkide paljusus on vältimatu, sest klientide maitse ja vajadused on erinevad.

Peame loomulikuks, et meie kaupluses pakutakse rõivaste valikul alati personaalset ja professionaalset abi. Iseenesestmõistetavalt saab lasta rõivad ka parajaks teha.

Meil on mitmeaastase ajalooga kliendiprogramm, mis väärtustab lojaalsust, andes erinevaid soodustusi nii isiklikel tähtpäevadel kui hooaja lõpumüükidel.

Naisterõivaste äri
Ostukorv
Scroll to Top