A A A

Mood Amsterdami moodi

Saabus Esqualo uue hooaja esimene kollektsioon. Ehtne Hollandi disain: stiilne, vaba, mugav, naiselik. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Kevadmeeleolu Godskelt

Tujutõstvad pidulikud Tia kleidid ja argised Qneeli tuunikad. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Uuel aastal uus hooaeg

Kohal on uue hooaja esimesed osakollektsioonid. Kudumid Skovhuusilt, värvikad kleidid ja tuunikad brändidelt Pont Neuf, Choise ja QNeel. Tutvumiseks kliki «AVA».

Открой

2020

Armanda soovib kõigile toredat ja tegusat uut aastat!

Открой

Suur allahindlus

Algas suur allahindlus. Kogu sügis-talvine kollektsioon nüüd -40%. Meeleolukaid pühi kõigile!

Открой

Kudumid

Nädala lõpuni kõik kudumid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes kaks või enam eset on soodustus kolmekordne. Kiirematele parem valik. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”

Открой

Kleidid

Nädala lõpuni kõik kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes kaks kleiti on soodustus kolmekordne. Kiirematele parem valik. Piltide vaatamiseks kliki “AVA”.

Открой

Pükste eri

Nädala lõpuni kõik püksid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes kaks paari on soodustus kolmekordne. Tule kohale ja vali omad välja. Pükse igale maitsele.

Открой

Haned läinud, hallad maas

Nädala lõpuni kõik mantlid-joped kahekordse kliendisoodustusega. Kiirematele parem valik. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Kured läinud, kurjad ilmad

Eelmisel nädalal täiendasid Armanda sügiskollektsiooni Habella, Gomaye, Tia, Junge, Hettemarks ja Molly-Jo. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Robell

Armanda püksteriiulil on alates tänasest ka Robelli sügiskollektsioon. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Sügis täies hoos

Sügiskollektsioon sai olulist lisa Taanist: Jörli, Frandsen, Tia, Gomaye, Habella, Molly-Jo, Godske Classic. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Sügisilmad tulekul

Suvesoe saab kohe läbi. Aeg mõelda sügisilma sobiva jope-mantli peale. Saabunud kollektsiooniga tutvumiseks kliki «AVA».

Открой

PONT NEUF

Saabusid Pont Neufi sügisvärvides tuunikad ja kleidid. Soodsad topid-jakid-kleidid Saksa brändilt Lea H. Vaata pilte rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Kardigan sumedaks augustiõhtuks

Augustiõhtul aitab sooja hoida ja meeleolu luua kaunis kardigan. Valikus ka palju muid kudumeid. Sumedat muinastulede ööd! Vaata kõiki pilte rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Uus hooaeg kogub hoogu

Teid ootavad Esqualo, Skovhuusi, Eltoni ja teiste esimesed sügiskollektsioonid. Valikuga tutvumiseks kliki «AVA». Põhjalikuma ülevaate saab rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Algas kevadsuvise hooaja lõpumüük

Kogu kevadsuvine kollektsioon 40% soodsam. Kiirematele parem valik. Ilusat suve!

Открой

Suur suvekleitide lõpumüük

Nädala lõpuni kõik suvekleidid -30%. Kiirematele parem valik! Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Armanda tänab!

Täname kõiki sünnipäevalisi lillede ja heade soovide eest. Makroonid ja maasikad on otsas, aga sünnipäevasoodustus 23% kehtib veel selle nädala lõpuni.

Открой

Pükste kevadmüük

Aprilli lõpuni kõik püksid kahekordse kliendisoodustusega. Väga suur valik värve, materjale ja mudeleid. Valikuga tutvumiseks kliki «AVA».

Открой

Kevadine Sani Blu

Saabus Sani Blu kevadine kollektsioon. Piltide vaatamiseks kliki «AVA». NB! Armanda ajahädas klientide palvel saab naistepäeva kinkekaarti kasutada kuni 23.03.19.

Открой

GOMAYE

Saabus Gomaye põnev kevadkollektsioon. Endiselt on märksõnadeks sundimatu elegants ja praktilisus. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

ELTON

Hoolimata lörtsisest ilmast ei jäta Eltoni kevadsuvine kollektsioon kedagi külmaks. Piltide vaatamiseks kliki «AVA» ja siis Eltoni logol või külasta rubriiki «Kollektsioonid».

Открой

Sooja sõbrapäeva!

Armanda sõbrale kõik Skovhuusi kudumid nädala lõpuni kahekordse kliendisoodustusega. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Que

Que bränd Taanist on Armanda selle kevade uustulnuk. Que on boheemliku hoolimatuse ja kvaliteetkangaste inspireeriva ühendamisega loodud kollektsioon veidi kurvikamale figuurile. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Esqualo

Esqualo kollektsioon on julgete värvilahenduste ja mustritega nooruslik disain Hollandist. Hõlpsalt sobitatav eri komplektideks. Praktiline. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Pont Neuf

Saabus Pont Neufi naiselik ja sarmikas varakevadine kollektsioon. Vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Uus hooaeg edeneb

Lisaks Skovhuusi kudumite ja Robelli pükste talvekollektsioonile jõudis kohale esimene osa Eltoni, Godske, Habella, Hegleri ja Toni kevadkollektsioonist. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Skovhuus

Uus hooaeg algas Skovhuusi kudumitega. Kvaliteetne töö ja naiselik disain Taanist. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Открой

Hegler

Kohale jõudis Hegleri kollektsiooni täiendav tellimus. Hinnad 29-49 EUR! Piltide vaatamiseks kliki «AVA»

Открой

Suur allahindlus

Algas suur allahindlus. Kogu sügis-talvine kollektsioon nüüd -40%. Meeleolukaid pühi kõigile!

Открой

Must R

Must on moes. Armandas on täna ja homme musta reede erikollektsioonil vastupandamatud hinnad. Piltide ja hindade vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Kleidid-kleidid-kleidid

Nädala lõpuni kõik kleidid kolmekordse kliendisoodustusega. Kiirematele parem valik. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Hegleri kleidid ja topid

Sorry, this entry is only available in Eesti.

Открой

Nädala pakkumine

Nii tormisteks kui kauniteks sügisilmadeks sobivad joped ja mantlid on kohal (Junge, Loft, Hettemarks). Piltide vaatamiseks kliki «AVA». Rohkem pilte rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

GOMAYE

Armanda selle sügise uus bränd on GOMAYE Taanist. Motoks on kiiresse linnaellu sobiv sundimatu elegants ja praktilisus. Loe lähemalt www.gomaye.com/about-gomaye. Piltide vaatamiseks kliki «AVA».

Открой

Naudi sügist

Läinud nädalal sai Armanda sügiskollektsioon olulist lisa. Uus lahe bränd Gomaye Taanist. Lisaks Skovhuusi kudumid, Habella kleidid ja jakid, Robelli ja Anna Montana püksid. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Sügishooaja püksid

Aeg suvepüksid kappi tõsta ja tutvuda Armanda uue hooaja kollektsiooniga. Vaata pilte rubriigis «Kollektsioonid» Pükste valikuga tutvumiseks kliki «AVA».

Открой

Uus hooaeg

Aeg alustada sügishooajaga. Saabus Esqualo uus kollektsioon. Esimesed saadetised on kohal ka Eltonilt ja Laurielt. Piltide vaatamiseks kliki «AVA». Kogu kevadsuvine kollektsioon 40-60% soodsam.

Открой

Hooaja joped-mantlid -30%

Nädala lõpuni kõik joped-jakid-mantlid -30%. Valikus on vihmamantlid, sulejoped, vestid jne. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Aitäh!

Täname kõiki sünnipäevalisi lillede ja heade soovide eest. Laud enam kaetud ei ole, aga sünnipäevasoodustus 22% kehtib veel selle nädala lõpuni.

Открой

Armanda sünnipäev

10. mail saab Armanda 22 aastaseks. Sünnipäeva puhul kehtib 2.-12. mai üldine 22%-ne hinnasoodustus. Lisaks erinevad üllatuspakkumised. Sünnipäevalaps katab laua. Kohtumiseni!

Открой

Kevadele vastu uue kleidiga!

Nädala lõpuni kõik kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Püksid

Trendikad kvaliteetpüksid igaks olukorraks: Robell, Toni, ParaMi, Laurie, Cowest, Anna Montana. Väga suur valik värve, materjale ja mudeleid. Hinnad 49-119 EUR. Piltide vaatamiseks klikka «AVA» või külasta rubriiki «Kollektsioonid».

Открой

Cowest

Armanda valikusse lisandus tuntud Hispaania bränd Cowest. Lõunamaiselt värvikas ja lõbus vabaaja kollektsioon. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Tali õues, kevad põues!

Hoolimata lörtsisisest ilmast valitseb Armandas kevadmeeleolu. Uut ja huvitavat pakuvad Elton, Skovhuus, Toni, Marble, Junge jne. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Tali ei jäänud taevasse

Nädala lõpuni talvehooaja soojad mantlid ja joped -50%.

Открой

Junge ja Loft

Äsja saabusid Junge ja Lofti trendikad uue hooaja värvides joped ja vestid. Kiirematele parem valik. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Открой

Sõbrapäeva soodustus

Nädala lõpuni Armanda sõbrale kõik Skovhuusi kudumid kahekordse kliendisoodustusega. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Marble kudumid

Kevadhooaja kollektsioon sai olulist lisa Šotimaalt. Marble kudumid ei jäta kedagi külmaks. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Esqualo 2018

Saabus Hollandi firma Esqualo nooruslik ja trendikas kevadkollektsioon. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Открой

Skovhuus 2018

Skovhuusi mõnusad kudumid tuntud headuses: kvaliteetne töö ja naiselik disain Taanist. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Открой

Uus hooaeg on alanud!

Saabus esimene osa Pont Neufi ja Choise´i kevadkollektsioonist. Mugavad ja värvikad A-lõikelised kleidid, kottkleidid, tuunikad, topid. Piltide vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Hooaja lõpumüük

Algas sügistalvise hooaja lõpumüük. Kogu kaup Armanda kliendile 40% soodsam.

Открой

OSTA 2 = MAKSA 1

Kaupluses Armanda kehtib neli päeva pakkumine «osta 2 = maksa 1″. See tähendab, et ostes kaks suvalist eset tuleb tasuda neist vaid kallima eest. Muud soodustused kampaania ajal arvesse ei lähe.

Открой

Pont Neufi sügiskollektsiooni lõpumüük

Armanda kliendile nädala lõpuni Pont Neufi ja Choise`i kollektsioon -40%. Palju mugavaid ja praktilisi argirõivaid suurustele 40-54. Kiirematele parem valik. Tutvu lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Anna Montana velvetpüksid

Sel nädalal Anna Montana velvetpüksid Armanda kliendile vaid 39EUR. Värvid: bordoo, tumesinine, must ja tumepruun. Suurused 36-48. Kohale jõudis ka Robelli termopükste lisatellimus.

Открой

Villased mantlid

Nädala lõpuni kõik Hettemarksi, Lofti ja Junge villased mantlid kahekordse kliendisoodustusega. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Kaunis kleit tõstab tuju iga ilmaga

Armanda selle hooaja kollektsioon ei jäta kedagi kleidita . Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Pole olemas halba ilma…

Hea valik trendikaid tuule-ja vihmakindlaid jopesid-mantleid Taani firmalt Loft. Piltide vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Kudum on alati moes

Isikupärane ja kaunis kudum on alati moes. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Открой

Sügismantli aeg on käes

Armandal on sügisilmadeks pakkuda väga hea valik mantleid: eksklusiivne Teresa Tardia Itaaliast, klassikaline Hettemarks Rootsist, nooruslik ja praktiline Junge Taanist ning kordumatu isikupäraga Aino Soomest. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Kaunid sügiskleidid

Suurepärane valik kleite selle sügise pidulikeks ja argisteks päevadeks. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Uue hooaja püksid

Nüüd on Armanda valikus ka ülimenukas Taani pükstebränd Robell. Tutvumiseks valikuga kollektsioonist klikka «AVA». Kohal on ka oluline osa Anna Montana ja Toni pükstest. Vaata rubriiki «Kollektsioonid».

Открой

Uus hooaeg on alanud!

Esqualo, Eltoni, Junge ja Lea H. esimesed kollektsioonid on kohal. Iga päev saabub lisa.

Открой

Algas hooajalõpu suur allahindlus

Kogu kevadsuvine kollektsioon 40% soodsam. Kiirematele parem valik.

Открой

Eltoni nädal

Eltoni kevad-suvine kollektsioon nädala lõpuni kolmekordse kliendisoodustusega. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Teksade eripakkumine

Armanda kliendile kõik sinised teksad nädala lõpuni vaid 49 EUR paar.

Открой

Aitäh!

Sorry, this entry is only available in Eesti.

Открой

Armanda sünnipäev

10. mail saab Armanda 21 aastaseks. Selle ajani kehtib üldine 21%-ne hinnasoodustus. Lisaks erinevad üllatuspakkumised. Kohtumiseni!

Открой

Laurie püksid

Laurie pükste lisatellimus on kohal. Mudelid Emma, Haley ja Osaka. Kiirematele parem valik. Lisainfo tel. 6 314 138.

Открой

Kevadele vastu uue kleidiga!

Nädala lõpuni kõik kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes enam kui ühe kleidi on soodustus kolmekordne. Tule üksi või kaaslasega. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Kevadmantli aeg on käes

Lai valik hea hinnaga kevadsuvise hooaja mantleid ja jopesid. Nädala lõpuni kehtib kahekordne kliendisoodustus. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Открой

Palju uut ja huvitavat

Kevadmeeleolu aitavad luua Molly-Jo, Tia ja Godske Classic. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Kevadega koos saabusid Junge ja Lofti joped

Naiselik ja praktiline kevadjopede kollektsioon Jungelt ja Loftilt. Vaatamiseks klikka “AVA”.

Открой

Marble kudumid

Saabus Marble selle hooaja kollektsioon. Pastelsed kevadised värvid, huvitavad detailid ja mustrid loovad isikupärase terviku, mis ei jäta kedagi külmaks. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Kevadhooaeg täies hoos

Armanda kevadkollektsioon täieneb iga päevaga: Esqualo, Junge, Elton, Molly-Jo, Habella, Montana jne. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid»

Открой

Sõbrapäeva pakkumine

Armanda sõbrale nädala lõpuni Choise kevadkollektsioon kahekordse kliendisoodustusega. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Sõbrapäeva pakkumine

Armanda sõbrale nädala lõpuni Pont Neufi kevadkollektsioon kahekordse kliendisoodustusega. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Sulest saab sooja nii talvel kui suvel

Eile saabusid Jungelt uue hooaja esimesed trendikad kevadvärvides sulejoped. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

L´asessor

Armandas praegu hea valik kevadeks sobivaid salle.

Открой

Skovhuus

Skovhuusi kevadised kudumid tuntud headuses: kvaliteetne töö ja naiselik disain Taanist. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Esqualo

Saabus Hollandi firma Esqualo nooruslik ja särtsakas kevadkollektsioon. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Uus kollektsioon

Kohale jõudis Pont Neufi ja Chois`i uus kollektsioon. Tutvumiseks ava rubriik «Kollektsioonid». Kestab sügistalvise hooaja lõpumüük: kogu kaup -40% + kliendisoodustus.

Открой

2017

Armanda soovib kõigile toredat ja tegusat uut aastat!

Открой

OSTA 2 = MAKSA 1

Kaupluses Armanda kehtib neli päeva pakkumine «osta 2 = maksa 1″. See tähendab, et ostes kaks suvalist eset tuleb tasuda neist vaid kallima eest. Muud soodustused kampaania ajal arvesse ei lähe.

Открой

Piduliku kollektsiooni nädal

Aastalõpp on alati olnud pidulike sündmuste aeg. Armanda kliendile on nädala lõpuni kogu pidulik kollektsioon 20% soodsam.

Открой

Armanda kinkekaart

Armanda kinkekaart on suurepärane võimalus teha rõõmu oma lähedastele. Kinkekaardi ostmisel kehtib ka kliendisoodustus!

Открой

Nädala eripakkumine

Kõik kudumid nädala lõpuni kliendikaardiga 30% soodsamad. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Pont Neuf ja Promis

Promise ja Pont Neufi kollektsioon täienes oluliselt. Kõik Eltoni ja Esqualo mantlid nädala lõpuni -20%. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Pükste eripakkumine

Nädala lõpuni kõik püksid kahekordse kliendisoodustusega. Erinevad mudelid, materjalid ja värvid igale maitsele igaks olukorraks.

Открой

Sügis võtab võimust

Armandal on sügisilmadeks varnast võtta hea valik hooaja mantleid ja jopesid. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Hooaeg täies hoos!

Kutsume kõiki tutvuma Armanda põhjamaiselt kauni sügiskollektsiooniga. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Uus hooaeg on alanud!

Laurie, Toni ja Montana pükste sügiskollektsioon on kohal. Palju erinevaid värve, mudeleid ja materjale.

Открой

Armanda 20. sünnipäev

Armanda ootab kõiki oma sünnipäevale. Kuni 10. maini kehtib üldine 20% allahindlus, lisaks erinevad üllatuspakkumised. Torti ja kohvi pakutakse ka.

Открой

Kleit on moes!

Aprilli lõpuni kõik kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Ostes enam kui ühe kleidi on soodustus kolmekordne. Tule üksi või kaaslasega. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Kevadmantli aeg on käes

Lai valik hea hinnaga kevadsuvise hooaja mantleid ja jopesid. Nädala lõpuni kehtib kahekordne kliendisoodustus. Vaata lähemalt rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Eltoni nädal

Nädala lõpuni Eltoni kollektsioon kahekordse kliendisoodustusega. Ostes enam kui ühe eseme on soodustus kolmekordne. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Toni, Montana ja Laurie nädal

Nädala lõpuni Armanda kliendile kõik püksid topelt kliendisoodustusega. Kaks ja enam paari kolmekordse soodustusega. Tule üksi või kaaslasega.

Открой

Kevadine eripakkumine

Valmistume kevadeks! Nädala lõpuni kõik hooaja joped-mantlid kahekordse kliendisoodustusega. Valikuga tutvumiseks kliki «AVA».

Открой

Marble

Kaunis kevadkollektsioon Marblelt. Vaatamiseks klikka «AVA».

Открой

Naistepäev

Armandas on juba naistepäeva meeleolud.  Kuni 8.märtsini kõigile traditsiooniline naistepäevakingitus kauba peale.

Открой

Esqualo

Saabus esimene osa Hollandi moebrändi Esqualo kevadkollektsioonist. Märksõnadeks on: nooruslik, trendikas, isikupärane, soodne. Kollektsiooniga tutvumiseks klikka «AVA»

Открой

Godske Group

Taani tipptegija Godske Group mitmete brändide kollektsioonid on nüüd müügil Armanda kaupluses. Ootame tutvuma.

Открой

Saabus MacScotti kevadkollektsioon

Saabus MacScotti värvikas ja naiselik kevadkollektsioon. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Nädala eripakkumine

Nädala lõpuni kõik Pont Neufi kleidid kahekordse kliendisoodustusega. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Uus hooaeg 2016

Saabus esimene osa Skovhuusi, Eltoni, Choise, Junge, Pardoni ja Pont Neufi kevadkollektsioonist. Vaata lähemalt rubriigis Kollektsioonid.

Открой

Hooaja lõpumüük

Algas sügistalvise hooaja lõpumüük. Kogu kaup Armanda kliendile 40% soodsam.

Открой

2016

Armanda soovib kõigile toredat ja tegusat uut aastat!

Открой

Armanda kalender 2016

Head kliendid! Soovime kõike kaunist saabuvateks pühadeks! Kaupluses ootab teid  Armanda traditsiooniline kalender. Astuge läbi.

Открой

Amise ja Promise nädal

Amise ja Promise kollektsioon nädala lõpuni 30% soodsam! Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Lisa Campione eripakkumine

Lisa Campione kollektsioon nädala lõpuni -30%! Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Algas Lebeki lõpumüük

Saage osa Lebeki toodete lõpumüügist! Kõik villased mantlid -50%. Sulejoped ja muu kollektsioon -30%. Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Loo ise pidulik meeleolu

Nädala lõpuni Armanda pidulik kollektsioon kahekordse kliendisoodustusega! Kollektsiooniga tutvumiseks klõpsa “AVA”.

Открой

Marble kudumite soodusmüük

Nädala lõpuni kõik Marble kudumid 20% soodsamalt. Kiirematele parem valik. Kollektsiooniga tutvumiseks klõpsa “AVA”.

Открой

Pükstega on mugav

Nädala lõpuni kõik püksid kahekordse kliendisoodustusega! Tutvu valikuga rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Теплыe вязаные изделия — практичный выбор осенью!

До конца недели все вязаные изделия по двойной скидке лояльного клиента. Ознакомтесь с выбором в рубрике «Коллекции».

Открой

Шерстяное пальто — осенняя классика!

До конца недели шерстяные куртки и пальто фирм Hettemarks, Lebek, Elton, Loft и Aino — по двойной скидке лояльного клиента. Ознакомитьса с  коллекцией можно, нажав на «ОТКРОЙ».

Открой

Платье в моде!

До конца недели все платья — по двойной скидке лояльного клиента. Ознакомтесь с выбором в рубрике «Коллекции».

Открой

Осень 2015

В Арманде уже наступил новый увлекательный осенний сезон — не отставай от времени! Ознакомтесь с выбором в рубрике «Коллекции».

Открой

Nädala eripakkumine

Armanda kliendile nädala lõpuni kõik kevadised joped-jakid-mantlid -30%.

Открой

Lisa Campione nädal

Nädala lõpuni kogu Lisa Campione kollektsioon 33% soodsamalt. Kasutage head pakkumist!

Открой

Armanda 19. sünnipäev

Armanda saab 9. mail 19 aastaseks. Sünnipäeva puhul kuni 9. maini kliendikaardiga kõik kaubad 19% soodsamad. Ootame külla.

Открой

Lebeki jopede-vestide eripakkumine

Kuu lõpuni kõik Lebeki joped-vestid -30%. Kiirematele parem valik.

Открой

Nädala eripakkumine

Kevadine soe on petlik! Nädala lõpuni laias valikus kudumeid (Skovhuus, Marble) -20%.

Открой

Moodne ja soodne

Ei olegi mingit hullu-ralli. Meil on normaalne, et Lebeki topid maksavad 20 — 40 EUR. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid». NB! Saabus ka Laurie pükste lisatellimus.

Открой

OscarB

Saabus OscarB kevadkollektsioon. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid»

Открой

SANI BLU

Uus bränd SANI BLU — trendikad ja nooruslikud naturaalsed topid. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Head saabuvat naistepäeva!

Kevadkollektsioon täienes oluliselt: Marble, Lisa Campione, Skovhuus, Paola, Laurie jne. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid». Nädala lõpuni Armandalt traditsiooniline naistepävakingitus kauba peale!

Открой

Saabus palju uut!

Saabus suur osa Lisa Campione, Lebeki ja Toni kevadkollektsioonist. Kohale jõudis ka Laurie pükste lisatellimus (s.h. pikad mudelid, termokangas jne).

Открой

Laurie

Tänasest on müügil laias värvivalikus Laurie stretškangast kummiga pükse (mudel Emma capri).

Открой

Skovhuus

Saabus esimene osa Skovhuusi kevadvärvides kudumeid.

Открой

Uus hooaeg on alanud!

Ootame tutvuma uue hooaja kollektsiooniga. Kohal on esimene osa Taani disainerite loomingust — Choise, Pont Neuf, Pardon, Elton, Mac Scott.  Tutvu mudelitega rubriigis “Kollektsioonid”. Kestab sügis-talv 2014 hooja lõpumüük. Hinnad soodsamad kuni 70%.

Открой

Kello

Sellest hooajast on meie kaupluses müügil hästituntud Taani bränd Kello. Esimene osa kollektsioonist on juba kohal.

Открой

Armanda 2015.a. kalender ootab teid kaupluses.

Открой

Nädala eripakkumine

Nädala lõpuni kõik OscarB jakid 30% soodsamad.

Открой

Pidulik

Ootame tutvuma hooaja piduliku kollektsiooniga. Hiljuti saabus lisa MacScottilt ja nüüd on kohal ka uus bränd Paola. Tutvu mudelitega rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Villaste mantlite soodusmüük

Nädala lõpuni Armanda kliendile kõik villased mantlid -30%!

Открой

Skovhuusi kudumid -30%

Midagi sooja hilissügise jahedusse. Nädala lõpuni kõik Skovhuusi kudumid -30%.

Открой

Lofti sügismantlid

Algas sügis. Õige aeg tutvuda Lofti äsjasaabunud sügismantlitega.

Открой

Pont Neuf

Uus bränd Pont Neuf pakub Taani disainiga tuunikaid.

Открой

Molly-Jo

Saabus sügiskollektsiooni pidulik osa Molly-Jolt.

Открой

Armanda sünnipäev

Head kliendid! Tänu teile sai Armanda juba 18 aastaseks. Sünnipäeva puhul nädala lõpuni kogu kaup -18%!

Открой

Emadepäevani on kõik joped ja mantlid 30% soodsamad!

Открой

Pükste eripakkumine

Ostes 2 paari pükse on ühe paari hind vaid 59 EUR. Tule üksi või kaaslasega. Pakkumine kehtib aprilli lõpuni.

Открой

Nädala eripakkumine

Nädala lõpuni kõik joped-jakid kliendile topeltsoodustusega. Kui tuled kaaslasega, siis talle on kliendiprogrammiga liitumine tasuta. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Oscar B

Oscar B — kevadmeeleolusid tulpidemaalt Hollandist. Täienes ka       Mac Scotti, Eltoni, Lisa Campione ja Anna Montana kollektsioon. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Nädala eripakkumine

Kõik tepitud jakid-vestid sel nädalal -15%. Lisaks kehtib ka kliendikaardi soodustus. Kiirematele parem värvi- ja mudelivalik.  

Открой

Kevadkollektsioon täienes

Saabus Lebeki ülerõivaste kollektsioon. Lisa said ka OscarB, Promis ja Skovhuusi kudumid. Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Naistepäev

Sel nädalal Armandalt traditsiooniline naistepäevakingitus kauba peale. Kevadkollektsioon on oluliselt täienenud: Mac Scott, Molly-Jo, Lisa Campione, Toni, Anna Montana, Lebeki joped, Lofti mantlid. Kolmapäeval 05.03. saabub OscarB ja täieneb Promise kollektsioon.

Открой

Marble kudumid

Alates sellest hooajast on Armanda valikus ka Marble kudumid Šotimaalt. Kevadkollektsioon pakub nii klassikalist stiili kui pastelsetel trendivärvides lahendusi. Vaata pilte rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Skovhuusi kudumid

Eile saabus Skovhuusi kevadkollektsioon. Vaata pilte rubriigis “Kollektsioonid”.

Открой

Kevadkollektsioon täienes

Lisa sai Mac Scotti, Toni ja Blue Willi`se kollektsioon.

Открой

TERE TULEMAST!

Открой

REMONT

1.-19. jaanuarini on kauplus remondi tõttu suletud. Avame 20.01.2014.

Открой

ALGAS REMONDIEELNE TÜHJENDUSMÜÜK

Seoses jaanuaris algava remondiga toimub detsembris tühjendusmüük. Kiirematele parem valik.

Открой

NÄDALA ERIPAKKUMINE

Sel nädalal (21-26 okt.) Lebeki värvikad sügis- ja talvejoped -20%! Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid»

Открой

PARDONI ERIPAKKUMINE

Sel nädalal (kuni 19.okt.) on Pardoni kollektsioon Armanda kliendile 30% soodsam.

Открой

Olete oodatud tutvuma Skovhuusi kudumitega.

Läinud reedel saabus Skovhuusi sügiskollektsioon. Soe ja kaunis kudum sobib praeguse ilmaga õige mõnusalt. Vaata pilte rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Saabusid Hettemarksi sügismantlid

Открой

Saabus MacScotti sügiskollektsioon

Vaata lähemalt rubriigis «Kollektsioonid».

Открой

Sügiskollektsioon sai olulist lisa!

Suur valik kleite Amiselt ja Promiselt. Toni ja Anna Montana püksid. Tutvu väljapanekuga rubriigis «Kollektsioonid»

Открой

Осень-зима 2013

Tere tulemast tutvuma sügiskollektsiooniga!

Открой

Kevad/Suvi 2013 nüüd -40%

Открой

***UUE KLIENDI KUU***

Открой

KÕIK SUVEPÜKSID NÄDALA LÕPUNI -30%!

Suvepükste soodusmüük. Palju mudeleid. Palju värve. Head hinnad. Allpool tutvumiseks väike pildivalik.

Открой

Kevadhooaja kudumid nädala lõpuni -30%!

Skovhuusi ja Blue Willi`se kvaliteetkudumite soodusmüük 14.-18. mai.

Открой

Emadepäevani kõik joped-jakid 30% soodsamad!

Открой

Nädala eripakkumine

Открой

Saabus MacScotti suvekollektsioon

Открой

Nädala eripakkumine

Открой

Nädala eripakkumine

Открой

LAURIE

Sorry, this entry is only available in English and Eesti.

Открой

Molly-Jo

Открой

Lebeki kevadkollektsioon sai täiendust

Esimese uudise tekst. Esimese uudise tekst. Esimese uudise tekst. Esimese uudise tekst. Esimese uudise tekst. Esimese uudise tekst.

Открой

Nädala eripakkumine

Открой

Saabus MacScotti kevadkollektsioon

MacScott`i kevadkollektsioon — endiselt isikupärane, endiselt väljapeetud. Suvekollektsioon saabub aprilli viimasel nädalal.

Открой

News 2

Открой