Aeg soe mantel selga panna

Hea valik sügiskõledust eemalhoidvaid mantleid ja jopesid. Nädala lõpuni kõik üleriided kahekordse kliendisoodustusega. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.

DOLCEZZA

Meil on heameel tutvustada uut brändi Dolcezza. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab tekstiilikunstnike unikaalsed taiesed kangaks trükkida. Kunsti ja moeloomingu sümbioosis valmib isikupärane kollektsioon, mis oma värvikirevuses sobib eriti just praeguse aastaajaga. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.

Skovhuusi kudumid

Kaunid sügisvärvides kudumid Taanist. Vaatamiseks kliki uudise avapildil.  

Juulikuine Armanda

Remont on tehtud ja Müürivahe kauplus taas avatud. Kuni 1. augustini ootame teid E-R 10-18 (LP suletud). Nii Müürivahe kaupluses kui e-poes kestab suur suvine soodusmüük -40%. Eriti soovitame tutvuda suvepükste kollektsiooniga, sest hinnad on soodsad ja valikus leidub igaühele midagi.

Remondieelne soodusmüük.

Armanda põrand vajab remonti. Ootame kuni jaanipäevani appi I korrust tühjendama. Kogu kaup -40 %. Kauplus on suletud jaanipäevast juuli alguseni.

Algas hooaja lõpumüük

Armanda püsikliendile algas kevad-suvise hooaja lõpumüük. Boonusraha panime posti ja seda saab kasutada nii Müürivahe kaupluses kui e-poes. Personaalse boonuse kasutamiseks e-poes saate koodi helistades meie telefonil 6 314 138 või 53 292 525. Kiirematele ikka parem valik!

Armanda sünnipäev

10. mail saab Armanda 24 aastaseks. Päris pidu tuleb küll veidi edasi lükata, aga sünnipäevasoodustus 24% kehtib nii e-poes kui Müürivahe kaupluses. Üllatuspakkumisena on nädala lõpuni e-poes Skovhuusi kudumid 40% soodsamad ja ka transport on sünnipäeva puhul tasuta (sisestage ostukorvis kood 1996 ja/või skovhuus). Säilitame optimismi!

Armanda e-pood

Valik Armanda kevadkollektsioonist on nüüd saadaval ka vastavatud e-poes. Täismahus kollektsiooniga saab tutvuda rubriigis “Müürivahe kauplus” ja loomulikult ka kohapeal. E-poes soovitame aktiivselt kasutada klienditoe telefoni 6314138 ja 53292525, et konsulteerida meie müüjannadega.

Kaup koju kätte

Ega kodukontor pea olema “kolekontor”. Armandas on suur valik kodutööks sobivad rõivaid. Võimalus broneerida privaatteenindus II korruse salongis. Telefoni teel ostetud kaup kulleriga koju või pakiautomaati.  

Scroll to Top