Soojad mütsid ja sallid

Täienda oma garderoobi trendikate aksessuaaridega. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil. NB! Vastu tulles meie klientide soovile saab oktoobri kinkekaarte kasutada käesoleva nädala lõpuni. 

Kured läinud, kurjad ilmad…

Vihma ja kõleda tuule vastu aitab hea mantel või jope. Uus rõivas teeb ka meeleolu reipamaks ja sügise kirkamaks. Tutvu Junge, Aino ja Gomaye kollektsiooniga klikkides uudise avakuval.  

Sügisvärvides kleidid ja tuunikad

Armanda sügiskollektsiooni ilmestavad aastaajaga sobivates toonides trendikad kleidid ja tuunikad  – Esqualo, Elton, Pont Neuf, Que jne. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil. Saabusid Laurie püksid (vaata pilte rubriigis SÜGIS 2021).

Hooaeg edeneb

Saabusid Taani moedisaini esindavad Gomaye, Que, QNeel ja Tia ning eksklusiivsed Aino mantlid. Vaata pilte rubriigis “Müürivahe kauplus/Sügis 2021.

Sügishooaeg on alanud

Armanda sügishooaja avasid Dolcezza, Skovhuus ja Junge. Lisaks soodsad brändid Marinello, MXO ja Gabriella K. Vaata pilte rubriigis “Müürivahe kauplus/Sügis 2021”

Hooaja lõpumüük

Algas suur suvehooaja lõpumüük. Lea.H, MXO, Gabrielle, Marinello ja Pont Neufi kollektsioon nüüd -60%. Suvesoe kestab veel! Pilte vaata rubriigis “Müürivahe kauplus”.

Boonusraha kehtib kuni 02.juulini

Arvestades eelmise nädala kuumalainet pikendasime paljude klientide soovil Armanda boonusraha kehtivust 02.juulini. NB! Kauplus on suvel avatud E-R 10-18.

Vihm

Korralik vihmamantel lubab nautida ka märga ilma. Armandas on vihmamantleid ja -jopesid igale maitsele. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.  

Soodsad Skovhuusi kudumid

Aprilli lõpuni kõik Skovhuusi kudumid kliendikaardiga -20%. Vaata ka e-outleti eriti soodsaid pakkumisi. Konsultatsiooniks ja ostu korraldamiseks helista 6314138. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.

Dolcezza lisatellimus

Armandas võeti Kanada moeloojate Dolcezza kevadkollektsioon vastu sedavõrd soojalt, et tegime ka lisatellimuse. Nüüd on see kohal ja ostu korraldamiseks palume helistada kauplusesse tel. 6314138. Piltide vaatamiseks kliki uudise avapildil.  

Scroll to Top